Alla anmälda spelare

<< Tillbaka


Nedan finns alla spelare som är anmälda till denna deltävling.

Sortera på:  FÖRNAMN  EFTERNAMN

NAMN/KLUBB
START
Almqvist, Peter
BK Kaskad
Lördagen den 13 oktober 09:00
Andersson, Ante
BK Kyrk
Lördagen den 6 oktober 16:00
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Andersson, Desirée
BK Nobel
Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Andersson, Peter
BK Skrufscha
Lördagen den 6 oktober 10:00
Andreasson, Anders
Öresunds BS
Lördagen den 13 oktober 09:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Aureliusson, Ann-Louise
BK Nobel
Lördagen den 13 oktober 09:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Backlund, Lars
BK Flash
Lördagen den 13 oktober 09:00
Bendeus, Torsten
BF Solängen
Söndagen den 7 oktober 15:00
Bengtsson, Bengt-Åke
IK Sterling
Lördagen den 6 oktober 10:00
Lördagen den 6 oktober 13:00 (R)
Bengtsson, Hans-Olof
BKF Falkenberg
Lördagen den 13 oktober 09:00
Lördagen den 13 oktober 12:00 (R)
Bergdahl, Staffan
Bodens BS
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Bergelin, Eva
Forsheda BK
Lördagen den 13 oktober 09:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Bergendorff, Göran
BK Amiki
Lördagen den 13 oktober 12:00
Berglin, Staffan
BK Brio
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Bergman, Lars
Djurgårdens IF BF
Lördagen den 13 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Bergström, Gunnar
Mini Arccus Club
Lördagen den 6 oktober 13:00
Bexenius, Peter
Vimmerby BK
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Billgren, Sören
BK Team Obelix
Söndagen den 7 oktober 12:00
Bjelke Larsen, Yvonne
BK Högland
Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Bjers, Peter
Team Växjö BC
Lördagen den 13 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Bjärnetoft, Michael
BK Jösse
Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Björk, Lars-Johan
Marbodals BS
Söndagen den 7 oktober 15:00
Blomdahl, Ted
Svaneholms BK
Lördagen den 13 oktober 09:00
Carlsson, Fatima
BK Team Trollhättan
Söndagen den 7 oktober 12:00
Carlsson, Lennart
BK Team Obelix
Söndagen den 7 oktober 12:00
Corfitz, Kim
Tureberg Bowlingklubb
Lördagen den 13 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Davidson, Leif
BK Joker
Lördagen den 6 oktober 10:00
Fredagen den 12 oktober 15:00 (R)
Eklund, Christer
BK Amiki
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Ekström, Ulf
Etuna BK
Lördagen den 13 oktober 12:00
Elf, Jan-Erik
BK Tegnér
Lördagen den 6 oktober 13:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Elf, Jan-Peter
KS Edsbowlarna
Lördagen den 6 oktober 13:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Eliasson, Roger
IK Sterling
Lördagen den 6 oktober 13:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Elkberg, Subin
Team Alingsås BC
Lördagen den 6 oktober 10:00
Elving, Mikael
BK Kyrk
Lördagen den 6 oktober 10:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 09:00 (R)
Ericsson, Börje
Domnarvets BS
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Eriksson, Ingemar
BK Örnen
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Fasth, Håkan
Team Clan BK
Lördagen den 6 oktober 13:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Fernberg, Per
Aftonbladets IK
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Flodin, Jan
Team Enköping BK
Fredagen den 12 oktober 12:00
Fredagen den 12 oktober 15:00 (R)
Folkesson, Brian
BK Taifun
Lördagen den 6 oktober 13:00
Fredagen den 12 oktober 15:00 (R)
Forsberg, Lars
BK Team Obelix
Söndagen den 7 oktober 12:00
Forsén, Hans
Team Växjö BC
Söndagen den 7 oktober 12:00
Fransson, Göran
Stånga IF
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 12:00 (R)
Fransson, Jonny
BK Brio
Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Fredriksson, Peter
BK Team Obelix
Lördagen den 6 oktober 10:00
Grundström, Kjell
BK Nolia
Lördagen den 13 oktober 09:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Gustafsson, Maria
BK Ös På
Lördagen den 13 oktober 18:00
Gustavsson, Bengt-Ove
Nyköpings BS
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Gustavsson, Hans-Evert
Stånga IF
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 12:00 (R)
Haenflein, Michael
Sigma BK
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Hall, Jonny
BK Cahoot
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Harrysson, Thomas
BK Taifun
Lördagen den 6 oktober 10:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Hellberg, Monica
Team X-Calibur
Lördagen den 6 oktober 10:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Hermansson, Stig
BK Nobel
Fredagen den 12 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 09:00 (R)
Heuvelman, Ulrika
BK Skrufscha
Lördagen den 6 oktober 10:00
Lördagen den 6 oktober 13:00 (R)
Hoffmar, Tomas
Delta 72
Söndagen den 7 oktober 12:00
Holm, Anders
Sollentuna BwK
Fredagen den 12 oktober 15:00
Holm, Jonny
BF Solängen
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 09:00 (R)
Holmén, Glenn
Mörlanda BS
Lördagen den 6 oktober 13:00
Höglund, Johan
Tureberg Bowlingklubb
Lördagen den 13 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Hörngren, Christer
Hammarby IF BF
Lördagen den 13 oktober 12:00
Ingvarsson, Jan
Team Värnamo BC
Söndagen den 7 oktober 15:00
Jacobsson, Daniel
BK 64
Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Jansson, Bo
BK Loket
Lördagen den 6 oktober 13:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Jansson, Hans-Ingmar
Forsheda BK
Lördagen den 6 oktober 13:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 09:00 (R)
Jansson, Reino
BK Team Obelix
Söndagen den 7 oktober 12:00
Johansson, Claes
IK Pärlan
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Johansson, Kjell-Erik
BK Loket
Lördagen den 6 oktober 13:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Johansson, Lennart
BK Taifun
Lördagen den 6 oktober 13:00
Fredagen den 12 oktober 15:00 (R)
Johansson, Tony
Jönköpings KK
Lördagen den 6 oktober 10:00
Johnstone, Fredrik
Team Alingsås BC
Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Jutegård, Anders
Varta BK
Lördagen den 13 oktober 12:00
Jönsson, Eva
SBC
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 12:00 (R)
Karlsson, Jan
BK Jösse
Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Karlsson, Jan Erik
Team Partille BC
Lördagen den 6 oktober 13:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Karlsson, Ronny
BK Brio
Lördagen den 6 oktober 13:00
Karlsson, Sven-Olov
Etuna BK
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Kretz, Anders
BK Ax
Lördagen den 6 oktober 13:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Larsen, Jan
Team Clan BK
Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Larsen, Sören
Forsheda BK
Lördagen den 6 oktober 13:00
Larsson, Hans
BK Amiki
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Larsson, Mats
BK Kyrk
Lördagen den 13 oktober 09:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Leandersson, Tomas
Team Pergamon BC
Fredagen den 12 oktober 12:00
Fredagen den 12 oktober 15:00 (R)
Lidström, Per
Team Växjö BC
Lördagen den 13 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Lignell, Kenney
IK Sterling
Lördagen den 6 oktober 13:00
Lilja, Björn
Djurgårdens IF BF
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Lillesøe, Jytte
Suså bc
Lördagen den 13 oktober 09:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Lindau, Lennart
BF Solängen
Söndagen den 7 oktober 15:00
Lindberg, Lars
BK Loket
Fredagen den 12 oktober 12:00
Fredagen den 12 oktober 15:00 (R)
Lindbäck, Lars
BK Kaskad
Lördagen den 13 oktober 09:00
Linden, Thomas
BK Brio
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 09:00 (R)
Lindström, Jan
BK Grävlingen
Lördagen den 6 oktober 10:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Ljung, Leif
Team Växjö BC
Lördagen den 13 oktober 15:00
Lunderquist, Mats
Kulladals BS
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 09:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 12:00 (R)
Lundgren, Susanne
BK Brio
Lördagen den 13 oktober 09:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Magnusson, Jörgen
Kulladals BS
Fredagen den 12 oktober 15:00
Malmberg, Torbjörn
IK Cyrus
Lördagen den 6 oktober 10:00
Mattsson, Karl-Johan
Hammarby IF BF
Lördagen den 6 oktober 16:00
Söndagen den 7 oktober 12:00 (R)
Mielonen, John
BK Ös På
Lördagen den 13 oktober 18:00
Mikael, Olsson
BKF Falkenberg
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Moberg, Håkan
BK Nobel
Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Mäntylä, Lasse
BF Solängen
Söndagen den 7 oktober 15:00
Fredagen den 12 oktober 12:00 (R)
Nilsen, Reidulf
IS Göta
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 12:00 (R)
Nilsson, Anders
BK Rekyl
Lördagen den 13 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Nilsson, Roland
BK Nobel
Fredagen den 12 oktober 12:00
Fredagen den 12 oktober 15:00 (R)
Nilsson, Stefan
BK Nobel
Fredagen den 12 oktober 12:00
Fredagen den 12 oktober 15:00 (R)
Norberg, Claes
Arendals BK
Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Nordberg, Jan
BK Wik
Lördagen den 6 oktober 10:00
Lördagen den 6 oktober 13:00 (R)
Nyberg, Jörgen
Tureberg Bowlingklubb
Lördagen den 13 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Nyberg, Mona
Stånga IF
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 12:00 (R)
Nyholm, Tom
Lunds BK Mamba
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Ohlsson, Stefan
Sollentuna BwK
Lördagen den 13 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Olsén, Nils-Olof
IK Sterling
Lördagen den 6 oktober 13:00
Olsson, Leif
BK Amiki
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Olsson, Sonny
BK Cahoot
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Olsson, Susanne
Hammarby IF BF
Lördagen den 6 oktober 16:00
Söndagen den 7 oktober 12:00 (R)
Persson, Håkan
IS Göta
Lördagen den 6 oktober 13:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Persson, Kenny
BF Solängen
Lördagen den 6 oktober 13:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Petersen, Tonny Claus Kronborg
Suså BC
Lördagen den 13 oktober 09:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Petersson, Bengt
Kulladals BS
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 09:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 12:00 (R)
Petersson, Christer
BK Joker
Lördagen den 6 oktober 10:00
Lördagen den 6 oktober 13:00 (R)
Röhnisch, Pierre
BK Nobel
Lördagen den 13 oktober 09:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Schmidt, Edvard
BK Kyrk
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 09:00 (R)
Sennevall, Allan
BK Brio
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Seppänen, Veijo
Team Södertälje BK
Lördagen den 13 oktober 09:00
Lördagen den 13 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Simonsen, Jens
BK Ax
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 09:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Sjöberg, Leif
Hammarby IF BF
Lördagen den 13 oktober 12:00
Sjöö, Kent
BK 62
Lördagen den 13 oktober 15:00
Skoglund, Marianne
Borås BK/BK Midas
Lördagen den 13 oktober 09:00
Skoglund, Per
Borås BK/BK Midas
Lördagen den 13 oktober 09:00
Storme, Jan
Team Clan BK
Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Storme, Åsa
BK Högland
Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 15:00 (R)
Strömberg, Eric
BK Team Obelix
Söndagen den 7 oktober 12:00
Sulkanen, Lena
B-K Eva
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Svensson, Birgitta
BK Kyrk
Lördagen den 13 oktober 09:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Svensson, Bo
BKF Falkenberg
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Svensson, Olle
BK Joker
Lördagen den 6 oktober 10:00
Lördagen den 6 oktober 13:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Svensson, Patrik
Varta BK
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Svensson, Pär
Team Pergamon BC
Fredagen den 12 oktober 12:00
Svensson, Stig
SK Nova
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Söderberg, Klas
BK Arkos
Lördagen den 13 oktober 12:00
Lördagen den 13 oktober 18:00 (R)
Söderström, Elisabeth
Skövde AIK BK
Fredagen den 12 oktober 12:00
Thunberg, Klas
BK Nobel
Lördagen den 13 oktober 09:00
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Thysell, Carl-Johan
Svaneholms BK
Lördagen den 13 oktober 09:00
Tinnberg, Bertil
Team Alingsås BC
Lördagen den 6 oktober 10:00
Tobiasson, Gunnel
IFK Göteborg
Lördagen den 13 oktober 09:00
Tobiasson, Lennart
BF Solängen
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 09:00 (R)
Trankärr, Claes
Fredrikshofs IF
Lördagen den 6 oktober 13:00
Tukki, Aarne
Bogesunds BK
Lördagen den 6 oktober 10:00
Turesson, Kent
BK Team Obelix
Söndagen den 7 oktober 12:00
Uitto, Minna
BK Brio
Fredagen den 12 oktober 15:00
Lördagen den 13 oktober 09:00 (R)
Lördagen den 13 oktober 15:00 (R)
Vuoluterä, Eino
Mariestads BS
Lördagen den 6 oktober 16:00
Wulcan, Stefan
Team Mariestad BK
Fredagen den 12 oktober 15:00
Wågström, Jan Olof
BK Loket
Lördagen den 6 oktober 13:00
Lördagen den 6 oktober 16:00 (R)
Wåhlstedt, Anders
BK Nobel
Fredagen den 12 oktober 12:00
Fredagen den 12 oktober 15:00 (R)
Wängåker, Rodny
BK Brio
Fredagen den 12 oktober 15:00
Östby, Johnny
Djurgårdens IF BF
Lördagen den 13 oktober 15:00
 
Spelare: 157
Re-Entry: 119 (varav Late Bird: 14)


(R)  =  Re-Entry