Alla anmälda spelare

<< Tillbaka


Nedan finns alla spelare som är anmälda till denna deltävling.

Sortera på:  FÖRNAMN  EFTERNAMN

NAMN/KLUBB
START
Ahlberg, Magnus
BK Full House
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Aldorsson, Johnny
BK Cahoot
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Almqvist, Peter
BK Kaskad
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Andersson, Ante
BK Kyrk
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird (R)
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Andersson, Desirée
BS Kulorna
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird
Andersson, Hans
BK Force
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Andersson, Mats
Team Clan BK
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird (R)
Andersson, Mikael
IFK Borgholm
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Andersson, Peter
BK Full House
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Andersson, Peter
BK Skrufscha
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Aspögård, Kenneth
SK Nova
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 18:00 Early Bird (R)
Aureliusson, Ann-Louise
BK Nobel
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Bendeus, Torsten
BF Solängen
Fredagen den 6 oktober 15:00
Bengtsson, Bengt-Åke
IK Sterling
Fredagen den 6 oktober 12:00
Fredagen den 6 oktober 15:00 (R)
Bengtsson, Hans-Olof
BKF Falkenberg
Lördagen den 7 oktober 12:00
Bergdahl, Staffan
BK 65
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Bergelin, Eva
Team Växjö BC
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Berglin, Staffan
BK Brio
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Berglund, Jonas
BK June
Fredagen den 6 oktober 12:00
Bergman, Lars
Djurgårdens IF BF
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Bergqvist, Per
Team Mariestad BK
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Bergström, Gunnar
Mini Arccus Club
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Bexenius, Peter
Vimmerby BK
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Billgren, Sören
BK Team Obelix
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Bjelke Larsen, Yvonne
BK Högland
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Bjers, Peter
Team Växjö BC
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Björk, Lars-Johan
Marbodals BS
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird (R)
Fredagen den 6 oktober 12:00 (R)
Björkman, Stefan
BS Bockarna
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Bohlenius, Bernt
IK Sterling
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird (R)
Brusewitz, Göran
SK Nova
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 18:00 Early Bird (R)
Bäck, Jörgen
BK Virveln
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird (R)
Börlin, Kent
BK Örnen
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Carlsson, Christel
Örgryte IS
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Fredagen den 6 oktober 12:00 (R)
Carlsson, Sören
Team Värnamo BC
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird
Carlstrand, Jerry
IFK Borås
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Classon, Tomas
BK Force
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Dahlgren, Christina
Örgryte IS
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Davidson, Leif
BF Solängen
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Fredagen den 6 oktober 15:00 (R)
Ejderling, Björn
Hammarby IF BF
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird (R)
Eklund, Christer
BK Amiki
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 09:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Elf, Jan-Erik
BK Tegnér
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Elf, Jan-Peter
KS Edsbowlarna
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Eliasson, Roger
IK Sterling
Fredagen den 6 oktober 12:00
Fredagen den 6 oktober 15:00 (R)
Elofsson, Tomas
BK Wik
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird
Elving, Mikael
BK Kyrk
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Ericsson, Börje
Domnarvets BS
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Eriksson, Håkan
DN-Expressens IF
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Eriksson, Peter
Kulladals BS
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Fasth, Håkan
Team Clan BK
Fredagen den 6 oktober 15:00
Fasth, Håkan
Team Clan BK
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird (R)
Fernberg, Per
Sigma BK
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird (R)
Fjordheim, Per Eivind
Red Crown BK
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Flodin, Jan
Team Enköping BK
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird (R)
Forsberg, Lars
BK Team Obelix
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Forsen, Hans
Team Växjö BC
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Fransson, Jonny
BK Brio
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Furu, Bo
SS Bowlaren
Fredagen den 6 oktober 12:00
Fredagen den 6 oktober 15:00 (R)
Gauffin, Claes
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Graff, Per
BK Glam
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Grundström, Kjell
BK Nolia
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Gunnarsson, Martin
BK Rekyl
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Gunnarsson, Peter
BK Rekyl
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Gustafsson, Christer
IK Sterling
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Gustafsson, Maria
BK Kyrk
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Gustavsson, Bengt-Ove
Nyköpings BS
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 09:00 (R)
Gustavsson, Hans-Evert
Stånga IF
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Götesson, Erling
Hebergs BS
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Haenflein, Michael
Sigma BK
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Hagberg, Anders
BK Brio
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Hall, Jonny
BK Cahoot
Lördagen den 7 oktober 12:00
Hellberg, Monica
BK Grävlingen
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Hempel, Anders
Jönköpings BS
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Hermansson, Stig
BK Nobel
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Hesselberg-Meyer, Fredrik
Red Crown
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Hoffmar, Tomas
Delta 72
Lördagen den 7 oktober 18:00
Hofling, Conny
IK Sterling
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird (R)
Holm, Jonny
BF Solängen
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 18:00 Early Bird (R)
Höglin, Lars
Fredrikshofs IF
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Höglund, Johan
Tureberg Bowlingklubb
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird (R)
Hörngren, Christer
Hammarby IF BF
Fredagen den 6 oktober 12:00
Ingvarsson, Jan
Team Värnamo BC
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird
Fredagen den 6 oktober 15:00 (R)
Isaksson, Kjell
Sigma BK
Lördagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Jacobsson, Christer
Kungälvs BK
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird (R)
Jansson, Bo
BK Loket
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Jansson, Hans-Ingmar
Team Växjö BC
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Jansson, Reino
BK Team Obelix
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Johansson, Claes
IK Pärlan
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Johansson, Jan-Olof
BK Team Obelix
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Johansson, Ture
Vårkulla IK
Fredagen den 6 oktober 12:00
Johansson, Ulf
BK Viskan
Lördagen den 7 oktober 09:00
Johnstone, Fredrik
Team Alingsås BC
Fredagen den 6 oktober 12:00
Fredagen den 6 oktober 15:00 (R)
Jonsson, Lena
Team Vasa BC
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Jonsson, Peter
BK Triss
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Jutegård, Anders
Varta BK
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Kairis, Eddy
IK Sterling
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird (R)
Karlsson, Alf
IK Sterling
Fredagen den 6 oktober 12:00
Fredagen den 6 oktober 15:00 (R)
Karlsson, Sven-Olov
Etuna BK
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Kilsti, Jon
Red Crown
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Kugelberg, Magnus
Team Linköping BC
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Kunnari, Martti
Olofströms BS
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Lagerström, Benny
Sigma BK
Lördagen den 7 oktober 09:00
Larsen, Janne
Team Clan BK
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird (R)
Larsson, Hans
BK Amiki
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Larsson, Jonas
BK Rekyl
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Larsson, Kenneth
BK Rekyl
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Larsson, Kjell
BF Solängen
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird (R)
Larsson, Kjell-Ove
BK Kyrk
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 18:00 Early Bird (R)
Larsson, Mats
BK Kyrk
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 18:00 Early Bird (R)
Leijon, Johan
BK Kyrk
Fredagen den 6 oktober 12:00
Lilja, Björn
Djurgårdens IF BF
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lindau, Lennart
BF Solängen
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lindberg, Lars
BK Loket
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird (R)
Lördagen den 7 oktober 09:00 (R)
Lindbäck, Lars
BK Kaskad
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Lindström, Jan
BK Grävlingen
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Ljung, Leif
Team Växjö BC
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Ljungberg, Stefan
KS Edsbowlarna
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Lunderquist, Mats
Kulladals BS
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Malmström, Johan
BK Amiki
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Mielonen, John
BK Kyrk
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Moberg, Håkan
BK Nobel
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird
Mäntylä, Lasse
BF Solängen
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird
Nilsen, Reidulf
IS Göta
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Nilsson, Anders
BK Rekyl
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Nilsson, Christer
BK Cahoot
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Nilsson, Stefan
BK Nobel
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird (R)
Nordberg, Jan
BK Wik
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird
Fredagen den 6 oktober 12:00 (R)
Norrbin, Tomas
BK Accic
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird (R)
Nyberg, Jörgen
Tureberg Bowlingklubb
Fredagen den 6 oktober 12:00
Fredagen den 6 oktober 15:00 (R)
Nyberg, Mona
Stånga IF
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Nyholm, Tom
Lunds BK Mamba
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Nyman, Lennart
BK Nobel
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Ohlsson, Stefan
Sollentuna BwK
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird (R)
Olausson, Lars
IK Sterling
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Olsen, Nils-Olof
IK Sterling
Fredagen den 6 oktober 12:00
Fredagen den 6 oktober 15:00 (R)
Olsson, Sonny
BK Cahoot
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird (R)
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Oppegaard, Birger Inge
Red Crown
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Paulin, Christer
BK Brio
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Persson, Håkan
IS Göta
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird (R)
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird (R)
Persson, Kenny
BF Solängen
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird (R)
Persson, Riitta
Örgryte IS
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird (R)
Petersson, Bengt
Kulladals BS
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Petersson, Peter
Alltransports BK
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Sainio, Peter
Hammarby IF BF
Fredagen den 6 oktober 12:00
Sandberg, Ulf
BK Force
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Schmidt, Edvard
BK Kyrk
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird
Fredagen den 6 oktober 15:00 (R)
Seppänen, Veijo
Team Södertälje BK
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Sieurin, Leif
IKW/Köping BK
Fredagen den 6 oktober 12:00
Simonsen, Jens
BK Ax
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 09:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Stockenberg, Ulf
BK Force
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Storme, Jan
Team Clan BK
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Strömberg, Eric
BK Team Obelix
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Sulkanen, Lena
B-K Eva
Fredagen den 6 oktober 15:00
Lördagen den 7 oktober 09:00 (R)
Svensson, Birgitta
BK Kyrk
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 18:00 Early Bird (R)
Svensson, Bo
BKF Falkenberg
Fredagen den 6 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 09:00 (R)
Svensson, Lars
Team Linköping BC
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Svensson, Mariett
Kungälvs BK
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Svensson, Olle
BK Joker
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Svensson, Patrik
Varta BK
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Svensson, Peter
Hammarby IF BF
Fredagen den 6 oktober 15:00
Svensson, Stig
SK Nova
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 18:00 Early Bird (R)
Söderström, Elisabeth
Team Tibro BK
Söndagen den 1 oktober 18:00 Early Bird
Thomasson, Lars
BK Fryken
Lördagen den 7 oktober 09:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Thorin, Stig-Olof
Team Mariestad BK
Fredagen den 6 oktober 15:00
Thunberg, Klas
BK Nobel
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Tingmyr, Janne
BK Joker
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird (R)
Tinnberg, Bertil
Team Alingsås BC
Lördagen den 30 september 10:00 Early Bird
Fredagen den 6 oktober 12:00 (R)
Tobiasson, Lennart
BF Solängen
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird (R)
Törnudd, Jouko
BK Raa
Lördagen den 7 oktober 15:00
Uddemar, Lisbeth
Gymnastik o IF Fram
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Uitto, Minna
BK Brio
Fredagen den 6 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 09:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Wendel, Christer
Team Värnamo BC
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird
Westman, Roger
BK Kyrk
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
Wiktorsson, Carina
BK Team Obelix
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Wågström, Jan Olof
BK Loket
Lördagen den 30 september 13:00 Early Bird
Lördagen den 30 september 16:00 Early Bird (R)
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Wängåker, Rodny
BK Brio
Söndagen den 1 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 1 oktober 15:00 Early Bird (R)
Fredagen den 6 oktober 12:00 (R)
Åberg, Johan
BK Brio
Lördagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 7 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 7 oktober 18:00 (R)
 
Spelare: 176
Re-Entry: 148 (varav Late Bird: 27)


(R)  =  Re-Entry