Alla anmälda spelare

<< Tillbaka


Nedan finns alla spelare som är anmälda till denna deltävling.

Sortera på:  FÖRNAMN  EFTERNAMN

NAMN/KLUBB
START
Aldorsson, Johnny
BK Cahoot
Lördagen den 8 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Allard, Börje
Ten-Pin Club
Söndagen den 2 oktober 18:00 Early Bird
Allard, Nina
Ten-Pin Club
Söndagen den 2 oktober 18:00 Early Bird
Almqvist, Peter
BK Kaskad
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 18:00 Early Bird (R)
Andersson, Ante
BK Kyrk
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 18:00 Early Bird (R)
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Andersson, Eva
BK Full House
Fredagen den 7 oktober 15:00
Andersson, Hans
BK Force
Lördagen den 8 oktober 09:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Andersson, Hans-Åke
Elfsborg BK
Fredagen den 7 oktober 15:00
Andersson, Mats
Team Clan BK
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird (R)
Andersson, Ola
BK Frisk
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Andersson, Per-Anders
IFK Borås
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird (R)
Andersson, Peter
BK Full House
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Andersson, Peter
BK Skrufscha
Fredagen den 7 oktober 12:00
Fredagen den 7 oktober 15:00 (R)
Andersson Lilja, Jörgen
BK Korp
Lördagen den 1 oktober 16:00 Early Bird
Bendeus, Torsten
BF Solängen
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 18:00 Early Bird (R)
Bengtsson, Bengt-Åke
IK Sterling
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Bengtsson, Hans-Olof
BKF Falkenberg
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Berglin, Staffan
BK Brio
Lördagen den 8 oktober 18:00
Berglund, Jonas
BK June
Lördagen den 8 oktober 09:00
Bergman, Lars
Djurgårdens IF BF
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Bergström, Gunnar
Mini Arccus Club
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Bexenius, Peter
Vimmerby BK
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Billgren, Sören
BK Team Obelix
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Bjelke Larsen, Yvonne
BK Högland
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Björk, Lars-Johan
Marbodals BS
Lördagen den 1 oktober 16:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Björkander, Mats
BK Kyrk
Fredagen den 7 oktober 12:00
Björkman, Stefan
BS Bockarna
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Brusewitz, Peter
BK Kåess
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Buller, Peo
BK Kåess
Fredagen den 7 oktober 15:00
Bäck, Jörgen
BK Virveln
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Carlsson, Christel
Örgryte IS
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Carlsson, Lennart
BK Team Obelix
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Carlsson, Sören
Team Värnamo BC
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Carlstrand, Jerry
IFK Borås
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Classon, Tomas
BK Force
Lördagen den 8 oktober 09:00
Dahlgren, Christina
BK Skrufscha
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Danielsson, Christer
Eksjö BK/EBOK
Fredagen den 7 oktober 12:00
Fredagen den 7 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Davidson, Leif
BF Solängen
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Fredagen den 7 oktober 15:00 (R)
Ejderling, Björn
Hammarby IF BF
Fredagen den 7 oktober 12:00
Eklund, Christer
BK Amiki
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 09:00 (R)
Ekström, Ulf
BK Fux
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Elf, Jan-Erik
BK Tegnér
Fredagen den 7 oktober 12:00
Fredagen den 7 oktober 15:00 (R)
Eliasson, Roger
IK Sterling
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Elkberg, Subin
Team Alingsås BC
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Elving, Mikael
BK Kyrk
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Fredagen den 7 oktober 15:00 (R)
Eriksson, Jerry
BK Ös På
Fredagen den 7 oktober 15:00
Eriksson, Lars
Djurgårdens IF BF
Fredagen den 7 oktober 12:00
Fredagen den 7 oktober 15:00 (R)
Fasth, Håkan
Team Clan BK
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird (R)
Forsberg, Lars
BK Team Obelix
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Forsen, Hans
Team Växjö BC
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Fransson, Göran
Stånga IF
Fredagen den 7 oktober 12:00
Fredagen den 7 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Fransson, Jonny
BK Brio
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Furu, Bo
SS Bowlaren
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Lördagen den 8 oktober 09:00 (R)
Graff, Per
BK Glam
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 18:00 Early Bird (R)
Grundström, Kjell
BK Nolia
Lördagen den 8 oktober 09:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Gunnarsson, Urban
BKF Falkenberg
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Gustafsson, Arne
IFK Borgholm
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird (R)
Gustafsson, Christer
IK Sterling
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird (R)
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Gustafsson, Ing-Marie
IFK Borgholm
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird (R)
Gustafsson, Kjell-Åke
BK Gärdet
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Söndagen den 2 oktober 18:00 Early Bird (R)
Gustafsson, Lars-Åke
Jönköpings KK
Lördagen den 8 oktober 09:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Gustafsson, Maria
BK Kyrk
Lördagen den 8 oktober 18:00
Gustavsson, Bengt-Ove
Nyköpings BS
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Gustavsson, Hans-Evert
Stånga IF
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Götesson, Erling
Hebergs BS
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Hall, Jonny
BK Cahoot
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Hansson, Thomas
IK Sterling
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Hellberg, Inge
BK Örnen
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Hellberg, Monica
BK Grävlingen
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Hermansson, Stig
BK Nobel
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Hesselberg-Meyer, Fredrik
Red Crown
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Hofling, Conny
IK Sterling
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird (R)
Holm, Anders
Sollentuna BwK
Lördagen den 8 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Höglander, Per
Varta BK
Lördagen den 8 oktober 09:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Ingvarsson, Jan
Team Värnamo BC
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Jacobsson, Christer
Kungälvs BK
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird (R)
Jansson, Hans-Ingmar
Team Växjö BC
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Lördagen den 8 oktober 09:00 (R)
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Jansson, Reino
BK Team Obelix
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Johansson, Ingemar
Vårkulla IK
Fredagen den 7 oktober 15:00
Johansson, Jan-Olof
BK Team Obelix
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Johansson, Kenneth
BK Jösse
Fredagen den 7 oktober 12:00
Fredagen den 7 oktober 15:00 (R)
Johansson, Kjell-Erik
BK Loket
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Johansson, Lars-Erik
BK Loket
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Johansson, Per
Team Baltzar BC
Söndagen den 2 oktober 18:00 Early Bird
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Johansson, Thomas
Hjo Bowlingklubb
Fredagen den 7 oktober 15:00
Johansson, Tony
IK Cyrus
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Johansson, Ture
Vårkulla IK
Fredagen den 7 oktober 15:00
Johnstone, Fredrik
Team Alingsås BC
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Jonsson, Lena
Team Vasa BC
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Jonsson, Peter
BK Triss
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Jonsson, Tommy
BK Fux
Lördagen den 8 oktober 18:00
Jutegård, Anders
Varta BK
Lördagen den 8 oktober 09:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Karlsson, Conny
Mariestads BS
Fredagen den 7 oktober 15:00
Karlsson, Sven-Olov
Etuna BK
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Karlsson Nedermo, Lillan
Bålsta BC
Lördagen den 8 oktober 15:00
Konstantakopoulos, Christos
BK Kyrk
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird
Kristiansson, Tomas
IK Sterling
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird
Kunnari, Martti
Olofströms BS
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Landin, Jan
BK Triss
Lördagen den 8 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Larsen, Janne
Team Clan BK
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Larsson, Hans
BK Amiki
Lördagen den 8 oktober 09:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Larsson, Mats
BK Kyrk
Fredagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Leandersson, Tomas
Team Pergamon BC
Fredagen den 7 oktober 12:00
Leijon, Johan
BK Kyrk
Fredagen den 7 oktober 12:00
Lignell, Kenney
IK Sterling
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Lilja, Björn
Djurgårdens IF BF
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Lindahl, Sven
Halmia BS
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Lindau, Lennart
BF Solängen
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird
Lindberg, Lars
BK Loket
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Lindblom, Bernt
Vårkulla IK
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lindbäck, Lars
BK Kaskad
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Lindén, Thomas
BK Brio
Lördagen den 8 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Lindqvist, Kjell
BK Team Obelix
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Ljung, Leif
Team Växjö BC
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Ljung, Peter
Team Pergamon BC
Fredagen den 7 oktober 12:00
Loman, Lasse
BK Luntertun
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Lunderquist, Mats
Kulladals BS
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Lång, Thomas
BK Korp
Fredagen den 7 oktober 12:00
Malm, Lisa
BK Nolia
Lördagen den 8 oktober 09:00
Malmberg, Torbjörn
IK Cyrus
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Mielonen, John
BK Kyrk
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 18:00 Early Bird (R)
Fredagen den 7 oktober 12:00 (R)
Mäntylä, Lasse
BF Solängen
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 18:00 Early Bird (R)
Fredagen den 7 oktober 12:00 (R)
Nedermo, Niklas
Sigma BK
Lördagen den 8 oktober 15:00
Nilsen, Reidulf
IS Göta
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 09:00 (R)
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Nilsson, Anders
BK Rekyl
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Nirholt, Hans
BK Källaren
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Norberg, Claes
Arendals BK
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird (R)
Nordberg, Jan
BK Wik
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird (R)
Nordenson, Kristina
Team Vasa BC
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Nyberg, Mona
Stånga IF
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Nyholm, Tom
Lunds BK Mamba
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Nyman, Lennart
BK Nobel
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Ohlsson, Stefan
Sollentuna BwK
Lördagen den 8 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Ojala, Juhani
Team Mariestad BK
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Olausson, Lars
IK Sterling
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Olofsson, Urban
Hebergs BS
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Olsen, Nils-Olof
IK Sterling
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Olsson, Leif
BK Amiki
Lördagen den 8 oktober 09:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Olsson, Mikael
BKF Falkenberg
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Paulin, Christer
BK Brio
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Persson, Håkan
IS Göta
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird (R)
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Persson, Kenny
BF Solängen
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Petersson, Bengt
Kulladals BS
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Petersson, Christer
BK Joker
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Petersson, Peter
Alltransports BK
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Pettersson, Anders
M-P
Lördagen den 8 oktober 18:00
Pettersson, Kjell-Åke
Team Alingsås BC
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Renvall, Eva
BK Ferme
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Roos, Johnny
Domnarvets BS
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird (R)
Roos, Jörgen
Kulladals BS
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Rundgren, Johan
BK Force
Lördagen den 8 oktober 15:00
Sandeen, Maria
BK Cahoot
Lördagen den 8 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Sennevall, Allan
Sigma BK
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Seppänen, Veijo
Team Södertälje BK
Fredagen den 7 oktober 12:00
Fredagen den 7 oktober 15:00 (R)
Simonsen, Jens
BK Ax
Lördagen den 8 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Sjögren, Ingvar
Bålsta BC
Lördagen den 8 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Storme, Jan
Team Clan BK
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird (R)
Strömberg, Eric
BK Team Obelix
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Sulkanen, Lena
B-K Eva
Fredagen den 7 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 09:00 (R)
Svensson, Bo
BKF Falkenberg
Fredagen den 7 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Svensson, Olle
BK Joker
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Svensson, Patrik
Varta BK
Lördagen den 8 oktober 09:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Svensson, Peter
Hammarby IF BF
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Svensson, Pär
Team Pergamon BC
Fredagen den 7 oktober 12:00
Fredagen den 7 oktober 15:00 (R)
Thorin, Stig-Olof
Team Mariestad BK
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Thunberg, Klas
BK Nobel
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Tingmyr, Janne
BK Joker
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Tinnberg, Bertil
Team Alingsås BC
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Tinnberg, Tomas
Team Alingsås BC
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Turesson, Kent
BK Team Obelix
Lördagen den 8 oktober 18:00
Uitto, Minna
BK Brio
Lördagen den 8 oktober 09:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Vuoluterä, Eino
Mariestads BS
Söndagen den 2 oktober 18:00 Early Bird
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Wangenfors, Mats
Vingåkers BK
Lördagen den 8 oktober 12:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Wendel, Christer
Team Värnamo BC
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Westin, Jonny
BK Jösse
Fredagen den 7 oktober 12:00
Fredagen den 7 oktober 15:00 (R)
Westman, Roger
BK Kyrk
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 18:00 Early Bird (R)
Wikström, Jan
LC 17 BK Kristinehamn
Fredagen den 7 oktober 15:00
Wiktorsson, Carina
BK Team Obelix
Lördagen den 1 oktober 13:00 Early Bird
Wirtanen, Anders
Scania IF Södertälje
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Wågström, Jan Olof
BK Loket
Söndagen den 2 oktober 12:00 Early Bird
Söndagen den 2 oktober 15:00 Early Bird (R)
Wåhlstedt, Anders
BK Nobel
Lördagen den 1 oktober 10:00 Early Bird
Wängåker, Rodny
BK Brio
Lördagen den 8 oktober 15:00
Lördagen den 8 oktober 18:00 (R)
Yngström, Stefan
Stureby BK
Fredagen den 7 oktober 12:00
Fredagen den 7 oktober 15:00 (R)
Zachariasson, Dennis
BK Team Obelix
Lördagen den 8 oktober 18:00
Åberg, Johan
BK Brio
Lördagen den 8 oktober 09:00
Lördagen den 8 oktober 12:00 (R)
Lördagen den 8 oktober 15:00 (R)
Åhman, Magnus
Team Växjö BC
Lördagen den 8 oktober 18:00
Örnell, Sven
Vårkulla IK
Fredagen den 7 oktober 15:00
 
Spelare: 187
Re-Entry: 137 (varav Late Bird: 21)


(R)  =  Re-Entry