Alla anmälda spelare

<< Tillbaka


Nedan finns alla spelare som är anmälda till denna deltävling.

Sortera på:  FÖRNAMN  EFTERNAMN

NAMN/KLUBB
START
Ahlberg, Mikael
Kulladals BS
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Ahlstrand, Bengt
Team Mariestad BK
Lördagen den 7 november 10.00
Almqvist, Peter
BK Kaskad
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Andersson, Ante
BK Kyrk
Söndagen den 1 november 10.00
Söndagen den 1 november 13.00 (R)
Andersson, Hans
BK Force
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Andersson, Leo
Hönö BK
Lördagen den 7 november 10.00
Andersson, Mats
Team Clan BK
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Andersson, Oili
Nordingrå BK
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Andersson, Peter
BK Full House
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Andersson, Peter
Trollhättan Dolphins BK
Fredagen den 6 november 12.00
Fredagen den 6 november 15.00 (R)
Arvidsson, Jan
BK Kåess
Fredagen den 6 november 15.00
Bendeus, Torsten
BF Solängen
Lördagen den 31 oktober 13.00
Söndagen den 1 november 13.00 (R)
Bengtsson, Bengt-Åke
IK Sterling
Lördagen den 7 november 10.00
Bengtsson, Bengt-Åke
IK Sterling
Fredagen den 6 november 15.00
Bengtsson, Hans-Olof
BKF Falkenberg
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Berglin, Staffan
BK Brio
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Berglund, Jonas
BK June
Lördagen den 31 oktober 13.00
Berglund, Lars
BK 62
Lördagen den 7 november 10.00
Bergström, Gunnar
Mini Arccus Club
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Billgren, Sören
BK Team Obelix
Lördagen den 31 oktober 13.00
Bjelke Larsen, Yvonne
BK Högland
Lördagen den 7 november 10.00
Björk, Lars-Johan
Marbodals BS
Fredagen den 6 november 12.00
Brusewitz, Göran
SK Nova
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Brusewitz, Peter
BK Kåess
Fredagen den 6 november 15.00
Buller, Peo
BK Kåess
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Bäck, Jörgen
BK Virveln
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Carlberg, Peter
Mini Arccus Club
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Carlsson, Christel
Örgryte IS
Fredagen den 6 november 12.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Carlzon, Pierre
Falkenbergs BS
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Classon, Tomas
BK Force
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Dahlgren, Christina
BK Skrufscha
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Dahlgren, Lena
Partille BS
Fredagen den 6 november 15.00
Dahlqvist, Tony
Falköpings AIK
Lördagen den 31 oktober 13.00
Danielsson, Christer
Eksjö BK/EBOK
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Danielsson, Ulf
Eksjö BK/EBOK
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Davidson, Leif
BF Solängen
Lördagen den 31 oktober 10.00
Söndagen den 1 november 13.00 (R)
Davidsson, Guy
BK 62
Lördagen den 7 november 10.00
Elf, Jan-Erik
BK Tegnér
Söndagen den 1 november 10.00
Söndagen den 1 november 13.00 (R)
Eliasson, Roger
IK Sterling
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Elkberg, Subin
Team Alingsås BC
Fredagen den 6 november 15.00
Elkberg, Subin
Team Alingsås BC
Lördagen den 31 oktober 10.00
Elving, Mikael
BK Kyrk
Lördagen den 31 oktober 10.00
Söndagen den 1 november 13.00 (R)
Ericsson, Börje
Domnarvets BS
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Eriksson, Jerry
BK Ös På
Fredagen den 6 november 15.00
Eriksson, Mats
Ludvika BK
Fredagen den 6 november 15.00
Eriksson, Peter
Kulladals BS
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Erlandsson, Barbro
BK Team Trollhättan
Fredagen den 6 november 12.00
Fasth, Håkan
Team Clan BK
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Fernberg, Per
Hammarby IF BF
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Flodin, Jan
Team Enköping BK
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Forsberg, Lars
BK Team Obelix
Lördagen den 31 oktober 13.00
Forsberg, Raymond
AIK
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Forsen, Hans
Team Växjö BC
Fredagen den 6 november 15.00
Fransson, Göran
Stånga IF
Fredagen den 6 november 12.00
Fredagen den 6 november 15.00 (R)
Furu, Bo
SS Bowlaren
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Gauffin, Claes
NBC Gullmarsplan BC
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Graff, Per
BK Glam
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Granath, Crister
BK Joker
Lördagen den 31 oktober 10.00
Fredagen den 6 november 15.00 (R)
Granath, Ulf
BK Joker
Fredagen den 6 november 15.00
Grundström, Kjell
BK Nolia
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Gränsmark, Thomas
BK 62
Lördagen den 7 november 10.00
Gunnarsson, Urban
BKF Falkenberg
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Gustafsson, Arne
IFK Borgholm
Lördagen den 7 november 16.00
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Gustafsson, Ing-Marie
IFK Borgholm
Lördagen den 7 november 16.00
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Gustafsson, Lars-Åke
Jönköpings KK
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Gustafsson, Tommy
Ludvika BK
Fredagen den 6 november 15.00
Götesson, Erling
Hebergs BS
Fredagen den 6 november 12.00
Fredagen den 6 november 15.00 (R)
Hagberg, Anders
BK Brio
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Hall, Jonny
BK Cahoot
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Hansson, Thomas
IK Sterling
Lördagen den 31 oktober 13.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Hedberg, Johan
Brutus Club
Lördagen den 7 november 16.00
Hellberg, Monica
BK Grävlingen
Lördagen den 31 oktober 13.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Henriksson, Lena
Eksjö BK/EBOK
Fredagen den 6 november 12.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Hermansson, Stig
BK Nobel
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Hofling, Conny
IK Sterling
Söndagen den 1 november 13.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Holm, Jonny
BF Solängen
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Fredagen den 6 november 15.00 (R)
Holm, Mats
BK Glam
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Holmgren, Ken
Team Lerums BC
Fredagen den 6 november 15.00
Ingvarsson, Jan
Team Värnamo BC
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Ivansson, Hasse
BKF Falkenberg
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Jacobsen, Henrik
Team Pergamon BC
Fredagen den 6 november 12.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Jacobsson, Christer
Kungälvs BK
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Jansson, Reino
BK Team Obelix
Lördagen den 31 oktober 13.00
Jensen, Kim
BK Joker
Fredagen den 6 november 12.00
Johansson, Claes
IK Gotlandspärlan
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Johansson, Jan-Olof
BK Team Obelix
Lördagen den 31 oktober 13.00
Johansson, Kenneth
BK Tegnér
Söndagen den 1 november 10.00
Söndagen den 1 november 13.00 (R)
Johansson, Per
Team Baltzar BC
Fredagen den 6 november 12.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Johansson, Tony
IK Cyrus
Lördagen den 31 oktober 13.00
Johansson, Ture
Vårkulla IK
Söndagen den 1 november 10.00
Jonsson, Lena
Team Vasa BC
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Jonsson, Peter
BK Triss
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Jönsson, Eva
SBC
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Karlsson, Alf
IK Sterling
Lördagen den 31 oktober 10.00
Karlsson, Ronny
BK Brio
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Karlsson, Sven-Olov
Etuna BK
Lördagen den 31 oktober 13.00
Söndagen den 1 november 10.00 (R)
Kihlvall, Conny
IK Sterling
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Kjellberg, Robert
BK Joker
Lördagen den 31 oktober 13.00
Fredagen den 6 november 15.00 (R)
Kristiansson, Tomas
IK Sterling
Söndagen den 1 november 13.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Kugelberg, Magnus
Team Linköping BC
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Kunnari, Martti
Olofströms BS
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Landin, Jan
BK Triss
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Larsson, Hans
BK Amiki
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Larsson, Kjell
BF Solängen
Lördagen den 31 oktober 13.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Larsson, Mats
BK Kyrk
Söndagen den 1 november 10.00
Söndagen den 1 november 13.00 (R)
Larsson, Sören
BK Tegnér
Söndagen den 1 november 10.00
Söndagen den 1 november 13.00 (R)
Leandersson, Tomas
Team Pergamon BC
Lördagen den 7 november 13.00
Lehto, Pertti
Team Enköping BK
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Lilja, Björn
Djurgårdens IF BF
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Liljerås, Roger
BK Loket
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Lindau, Lennart
BF Solängen
Lördagen den 31 oktober 10.00
Fredagen den 6 november 12.00 (R)
Lindberg, Lars
BK Loket
Fredagen den 6 november 12.00
Fredagen den 6 november 15.00 (R)
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Lindbäck, Lars
BK Kaskad
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Litsegård, Ingrid
BK Team Trollhättan
Fredagen den 6 november 12.00
Ljungholm, Ivan
BK Tegnér
Söndagen den 1 november 10.00
Söndagen den 1 november 13.00 (R)
Lord, Stefan
Team Värnamo BC
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lunderquist, Mats
Kulladals BS
Fredagen den 6 november 12.00
Fredagen den 6 november 15.00 (R)
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Lundgren, Susanne
BK Brio
Lördagen den 7 november 13.00
Lundström, Mats
Nordingrå BK
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Lundström, Rickard
Mini Arccus Club
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Mattsson, Bengt-Åke
Karlskrona BK
Lördagen den 7 november 16.00
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Mielonen, Kalevi
Partille BS
Fredagen den 6 november 15.00
Monten, Per
BK Frigg
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Montén, Tina
BS Hässle
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Mäntylä, Lasse
BF Solängen
Lördagen den 31 oktober 13.00
Söndagen den 1 november 13.00 (R)
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Nedermo, Niklas
Sigma BK
Lördagen den 7 november 16.00
Nielsen, Lars
BF Solängen
Lördagen den 31 oktober 10.00
Fredagen den 6 november 15.00 (R)
Niklasson, Christer
Kungälvs BK
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Nilsson, Christer
BK Cahoot
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Nilsson, Göran
BK Trubaduren
Lördagen den 31 oktober 10.00
Nilsson, Stefan
BK Nobel
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Nilsson, Sten-Aage
Team Alingsås BC
Fredagen den 6 november 15.00
Nilsson, Sten-Aage
Team Alingsås BC
Lördagen den 31 oktober 10.00
Nirholt, Hans
BK Källaren
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Norberg, Claes
Arendals BK
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Nyholm, Tom
Lunds BK Mamba
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Nyman, Lennart
Wåxnäs BC
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Olofsson, Urban
Hebergs BS
Fredagen den 6 november 12.00
Fredagen den 6 november 15.00 (R)
Olsen, Nils-Olof
IK Sterling
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Olsson, Leif
BK Amiki
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Olsson, Sonny
BK Cahoot
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Paulin, Christer
BK Brio
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Persson, Thomas
BK Allön
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Petersson, Annette
SBC
Lördagen den 31 oktober 10.00
Petersson, Bengt
Kulladals BS
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Petersson, Christer
BK Joker
Fredagen den 6 november 12.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Pettersson, Göran
BK 62
Lördagen den 7 november 13.00
Pettersson, Kjell-Åke
Team Alingsås BC
Lördagen den 31 oktober 10.00
Fredagen den 6 november 15.00 (R)
Qvick, Morgan
BF Solängen
Lördagen den 31 oktober 10.00
Fredagen den 6 november 15.00 (R)
Rangensjö, Per
Team Baltzar BC
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Rundgren, Johan
BK Force
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Sandberg, Mikael
AIK
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Schultz, Anders
City Club
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Sieurin, Leif
IKW/Köping BK
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Simonsen, Jens
BK Ax
Lördagen den 7 november 10.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Sjöö, Kent
BK 62
Lördagen den 7 november 13.00
Strömberg, Eric
BK Team Obelix
Lördagen den 31 oktober 13.00
Svensson, Bo
BKF Falkenberg
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Fredagen den 6 november 15.00 (R)
Svensson, Jan-Erik
Team Linköping BC
Fredagen den 6 november 15.00
Svensson, Lars
Team Linköping BC
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Svensson, Martin
BF Solängen
Lördagen den 31 oktober 13.00
Svensson, Olle
BK Joker
Fredagen den 6 november 12.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Svensson, Patrik
Varta BK
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Svensson, Peter
Hammarby IF BF
Lördagen den 31 oktober 13.00
Svensson, Pär
Team Pergamon BC
Fredagen den 6 november 12.00
Thorsson, Peter
Team Lerums BC
Fredagen den 6 november 15.00
Thunberg, Klas
BK Nobel
Lördagen den 7 november 19.00
Tingmyr, Janne
BK Joker
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
Tinnberg, Bertil
Team Alingsås BC
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 7 november 10.00 (R)
Turesson, Kent
BK Team Obelix
Lördagen den 31 oktober 13.00
Vuoluterä, Eino
Mariestads BS
Lördagen den 31 oktober 13.00
Widman, Ove
City Club
Lördagen den 31 oktober 10.00
Wiktorsson, Carina
BK Team Obelix
Lördagen den 31 oktober 13.00
Wirtanen, Anders
Scania IF Södertälje
Fredagen den 6 november 15.00
Lördagen den 7 november 13.00 (R)
Wulcan, Stefan
Team Mariestad BK
Lördagen den 7 november 10.00
Wåhlstedt, Anders
BK Nobel
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Åberg, Johan
BK Brio
Lördagen den 7 november 13.00
Lördagen den 7 november 16.00 (R)
Lördagen den 7 november 19.00 (R)
Åhman, Magnus
Team Clan BK
Lördagen den 31 oktober 10.00
Lördagen den 31 oktober 13.00 (R)
 
Spelare: 178
Re-Entry: 140 (varav Late Bird: 18)


(R)  =  Re-Entry